В день місцевого самоврядування відбулася сходка на чолі зі скандально відомою Ларисою Ільєнко

0
34
Лариса Ільєнко
Лариса Ільєнко

Про це повідомляє інформаційний портал “Нова Васильківщина” з посиланням на журналіста телеканалу 1+1 Володимира Тимофійчука.

Під приводом святкування «Дня місцевого самоврядування» 6 грудня у ресторані з промовистою назвою “Золотий фазан”, що в Обухові, відбулася сходка місцевих “пернатих” на чолі зі скандально відомою головою райради Ларисою #Ільєнко.
Те, що дане зібрання немає нічого спільного з державним святом, підтвердила і більшість присутніх своєю показовою поведінкою.

Доларову мільйонершу Ларису Ільєнко подавна пов’язують з незаконним видобутком піску в районі. Очевидно, що саме з цією метою комерсантка і прорвалася нині до керівної посади. Її, як членкиню ВО “Батьківщина”, в супереч законодавчим нормам, нещодавно було обрано головою Обухівської райради. Усе це дійство відбувалося буквально у коридорах держустанови. Група депутатів поспіхом намагалася скинути попереднього прихвостня Кровкіна, щоб на його місце призначити дерибанщицю Ільєнко. І можна лише здогадуватися, чим саме зацікавила Ільєнко своїх запеклих ворогів-депутатів, таких як Костянтин #Шушаков. Саме він першим розповідав про “темні справи” Ільєнко, звинувачуючи її у “замовних” переслідуваннях проти себе. https://cutt.ly/Be5mJIY
Власне, фігура Ільєнко і фраза “замовлення”, здаєтся, речі неподільні. Нещодавно лідери військового підрозділу “Грузинський легіон” звинуватили “пісочну королеву” в організації замаху на їх життя. https://cutt.ly/Ve5m5OY
Та і сам Шушаков з неоднозначною репутацією. Колишній голова райради не проти “залити сливу” за кермом та ще й підняти руку на власну дружину. https://cutt.ly/Be5mJIY Та нині запеклий ворог Ільєнко “прислуговує її величності”.
Загалом, в оточенні Ільєнко чимало “прокладок”. За гроші ці люди перед Ларисою і співають, і танцюють і на бубні грають. Не оминула ця доля і радиКала Ігоря Сухих, якого нещодавно патрульні вкотре спіймали за кермом напідпитку. Попереднього разу його в суді “відмазував” Антон #Кармановhttps://bitly.su/lTUINvpY, він же нинішній заступник Лариси Ільєнко, він же товариш Кровкіна, він же вірний слуга армійського товариша Порошенка – Ігоря Кононенка, він же колишній коханець дружини Ігоря Сухих Діани, він же почесний свідок на їхньому весіллі…
На перелік усіх гостей сходки не вистачить часу. Та, ще одну знану персону в районі я не міг не оминути своєю увагою. Це Танька “золота ручка”, вона же Таня #Сафонік, вона же Тетяна #Кучер, вона же фігурантка кримінальних проваджень і незаконно обрана секретар Української міської ради. Приїхала Танька на “двіж” на робочій автівці і тихесенько сиділа забившись в куточок. Ймовірно, товариські стосунки з Кучер Ільєнко потрібні задля вирішення питань видобутку піску на Дніпрі в районі Українки і Трипілля.
Загалом історія з теплоходом Кононенка нікого не вчить. https://cutt.ly/9e5WbyS Якщо пригадаєте, то Кононенко перед парламентськими виборами теж збирав голів сіл #94округ під приводом начебто Дня народження онука. До речі, гості кононенківського теплоходу тепер теж друзі Ільєнко.

Комментарії

комментарів

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут